۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 6878
  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۴
  • 187 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست شورا و شهردار بنک با اصحاب رسانه شهرستان کنگان
به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار؛

نشست شورا و شهردار بنک با اصحاب رسانه شهرستان کنگان

به همت روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بنک؛ با حضور شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر بنک بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار نشست با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات شهرداری بنک برگزار شد. حجت ریحانی نیا شهردار بنک در نشست با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار افزود: تعامل و ارتباط مستمر با رسانه […]


به همت روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بنک؛ با حضور شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر بنک بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار نشست با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات شهرداری بنک برگزار شد.

حجت ریحانی نیا شهردار بنک در نشست با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار افزود: تعامل و ارتباط مستمر با رسانه ها سرلوحه مجموعه شهرداری بنک است و تاکید کرد: توسعه و پویایی شهر تبلور مطالبه گری فرهیختگان جامعه است، توجه به واقعیت ها، تبیین موفقیت ها و امیدآفرینی در جامعه فریضه است، اعتقاد راسخ دارم انتقاد مشاوره رایگان است.

علی هوشیار رئیس شورای اسلامی شهر بنک از اهمیت جایگاه رسانه در توسعه شهری گفت و افزود: انتقادات کارشناسی، استقلال فکری، بی طرفی و اقتدار از معیارهای شایسته خبرنگاران است، جایگاه خبرنگاران در توسعه شهری مشهود است و در راستای نقش آفرینی اصحاب رسانه به اتفاق منتخبین شورای اسلامی شهر بنک اهتمام ویژه داریم.

ابراهیم فرخنده پی نائب رئیس شورای اسلامی شهر بنک در ادامه خبرنگاران را قشر فرهیخته جامعه نام برد و افزود: مباهات شغل خبرنگاران تلاش در راستای منافع عمومی مردم است، جامعه ای پیشرفت دارد که مسئولین آن مورد بازخواست و مطالبه قرار گیرند، افزایش تعداد خبرنگاران و پایگاه های خبری  موجب تسریع در پیشرفت شهر می شود.

عبداله عبدالهی عضو شورای اسلامی شهر بنک در پایان از اهمیت ویژه انتقاد در موفقیت گفت و افزود: باعث افتخار و مباهات است در مجموعه شهرداری و شورای شهر بنک میزبان همه اصحاب رسانه هستیم، انتظار است خبرنگاران منتقد شجاع، منصف و تحلیلگر باشند، اعتقاد داریم با افزایش منتقدان تصمیم گیری های ما بهتر می شود، اختیار تام به تمام خبرنگاران جهت بیان انتقادات در شهر بنک داده می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*