۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 6980
  • ۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۴
  • 170 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : بنک خبر
  • منبع : بنک خبر
زیارت امام رضا (ع) برای توان‌خواهانی که نخستین بار بود چشمشان به گنبد طلایی می‌افتاد
آریاساسول توان‌خواهان کلید بهشت را به آرزویشان رساند؛

زیارت امام رضا (ع) برای توان‌خواهانی که نخستین بار بود چشمشان به گنبد طلایی می‌افتاد

مدیر مؤسسه نگهداری از مددجویان و سالمندان کلید بهشت ضمن اعلام اعزام توان‌خواهان این مرکز به سفر زیارتی مشهد مقدس به همت شرکت آریاساسول، از هموار شدن مسیر همکاری جامعه صنعتی با این مؤسسه خبر داد.

آریاساسول توان‌خواهان کلید بهشت را به آرزویشان رساند؛ زیارت امام رضا (ع) برای توان‌خواهانی که نخستین بار بود چشمشان به گنبد طلایی می‌افتاد

مدیر مؤسسه نگهداری از مددجویان و سالمندان کلید بهشت ضمن اعلام اعزام توان‌خواهان این مرکز به سفر زیارتی مشهد مقدس به همت شرکت آریاساسول، از هموار شدن مسیر همکاری جامعه صنعتی با این مؤسسه خبر داد.

جان‌نثار احمدی، مدیر مؤسسه نگهداری از معلولین و سالمندان کلید بهشت، از اعزام دو گروه از توان‌خواهان این مؤسسه به سفر زیارتی مشهد مقدس خبر داد و گفت آخرین گروه نیز طی هفته آتی به مشهد مشرف می‌شوند.

وی از اعزام حدود ۱۲۰ نفر از مددجویان، سالمندان و مربیان این مؤسسه به سفر زیارتی مشهد مقدس یاد کرد و گفت: بسیاری از این افراد برای نخستین‌بار بود که به زیارت امام‌رضا (ع) می‌رفتند.

مدیر مؤسسه نگهداری از مددجویان و سالمندان کلید بهشت تصریح کرد: می‌توان ادعا کرد که این نخستین‌بار است که یک شرکت صنعتی اقدام به اعزام مددجویان به یک سفر زیارتی می‌کند که در نوع خود حائز اهمیت است.

بهترین خدمات و بیشترین ارزش نصیب مددجویان کلید بهشت شد

احمدی با تأکید بر اینکه تمامی خدمات و اقدام‌های این سفر از سوی آریاساسول انجام شده است، اذعان کرد: این هزینه‌ها و خدمات شامل ایاب و ذهاب، خورد و خوراک و اقامت بر عهده شرکت آریاساسول بود.

احمدی تصریح کرد: در جریان این سفر شاهد شادی و رضایت مددجویان بودیم و امیدواریم دعای خیر ناشی از رضایت قلبی این عزیزان، شامل خیرین بانی این سفر زیارتی شود.

وی دلیل اعزام نشدن تمامی مددجویان را توضیح داد و گفت: برخی از مددجویان به لحاظ جسمی و روحی امکان سفر به مشهد مقدس را نداشتند، با این حال تا جای ممکن افرادی که درکی از این سفر داشتند با وجود مشکلات و سختی‌ها به این سفر اعزام شدند.

مدیر مؤسسه نگهداری از مددجویان و سالمندان کلید بهشت از انجام مقدمات سفر برخی از این مددجویان و سالمندان به حرم مقدس احمد ابن موسی (ع) و شهر شیراز خبر داد و گفت: به دلیل عدم امکان مسافرتهای با مسافت طولانی از سوی برخی از مددجویان و سالمندان، با هماهنگی آریاساسول در حال تدارک سفر مابقی این عزیزان به حرم مقدس احمد ابن موسی (ع) هستیم.

وی از پیگیری ارائه بهینه خدمات از سوی مدیران آریاساسول در طول سفر خبر داد و گفت: با وجود سختی سفر و مسائل و مشکلاتی که در این مسیر وجود داشت، پیگیری‌های لحظه به‌ لحظه مسئولان شرکت، موارد را تسهیل کرد که جای تقدیر و تشکر دارد.

آریاساسول مسیر شناسایی مؤسسه کلید بهشت را هموار کرد

احمدی درباره اقدام‌های آریاساسول برای حمایت از این مؤسسه گفت: قبل از حضور و حمایت آریاساسول صرفاً یکی دو شرکت از مؤسسه، حمایت‌های جزئی ارائه می‌کردند، اما این شرکت با حمایت‌های همه‌جانبه به‌ویژه در نمایشگاه ایران پلاست و ارائه بسته‌های حمایتی از این مؤسسه، توجه شرکت‌های صنعتی مختلف را به این مؤسسه جلب کرد.

وی از تماس چند شرکت بعد از این رویداد یاد کرد و گفت: بعد از فرصتی که در نمایشگاه ایران‌پلاست فرآهم شد، شرکت‌های مختلف و به‌طور خاص مدیران شرکت پتروشیمی جم بارها با موسسه کلید بهشت تماس گرفتند و قرار است به زودی از این مجموعه بازدید کنند، ضمن آنکه بسته‌های حمایتی تأمین یکساله پوشک و داروی مرکز را که در نمایشگاه توسط آریا ساسول عنوان شد را نیز دنبال می‌کنند.

مدیر مؤسسه نگهداری از مددجویان و سالمندان کلید بهشت ادامه داد: حداقل اتفاق خیر این بود که منجر شد دیگر شرکت‌ها از وجود مؤسسه آگاه شوند و انتظار می‌رود شرکت‌های منطقه آرام آرام برای حمایت از ما گام برداند و اطمینان دارم این اتفاق رخ می‌دهد که نتیجه زحمات و تلاش‌های شرکت آریاساسول، مدیرعامل، مدیران و کارکنان آن است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*