۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » متفرقه
  • شناسه : 7031
  • ۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۶
  • 492 بازدید
  • ارسال توسط :
تکذیب ادعای کمک به موسسه تهرانی توسط شرکت مبین انرژی خلیج فارس

تکذیب ادعای کمک به موسسه تهرانی توسط شرکت مبین انرژی خلیج فارس

  با هماهنگی خانه مطبوعات استان بوشهر ، یک دوره آموزشی سواد رسانه ای به میزبانی شرکت مبین انرژی خلیج فارس برگزار شد که رضایتمندی رسانه ها و روابط عمومی های حاضر در دوره را در پی داشت. مرتضی باشی رئیس روابط عمومی شرکت مبین انرژی خلیج فارس در ابتدای این برنامه، ضمن خوشامدگویی به […]

 

با هماهنگی خانه مطبوعات استان بوشهر ، یک دوره آموزشی سواد رسانه ای به میزبانی شرکت مبین انرژی خلیج فارس برگزار شد که رضایتمندی رسانه ها و روابط عمومی های حاضر در دوره را در پی داشت.

مرتضی باشی رئیس روابط عمومی شرکت مبین انرژی خلیج فارس در ابتدای این برنامه، ضمن خوشامدگویی به اهالی رسانه گفت: در چند روز گذشته تعدادی از رسانه های محلی مطلبی  [مبنی بر هزینه کرد میلیاردی شرکت مبین انرژی خلیج فارس برای یک موسسه تهرانی از محل مسئولیت های اجتماعی ] را به شرکت مبین انرژی نسبت داده اند که جا دارد در جمع خبرنگاران محترم، اعلام نمایم این مسائل به هیچ وجه صحت ندارد .

وی در ادامه گفت: افزایش دانش و معلومات دوستان خبرنگار و همکاران روابط عمومی در چهار شهرستان جنوبی استان و همچنین خودمان، اصلی ترین دلیل پذیرفتن میزبانی این رویداد ارزشمند بود. بسیار مشتاق هستیم که این نشست ها و رویدادها و کارهای اموزشی ادامه پیدا کند و به عبارتی این برنامه ها مستمر باشد. از دوستان و همکاران بسیار خوبم در شرکت های دیگر، درخواست دارم، آن ها نیز برای برگزاری دوره های آموزشی، ان شاءلله همکاری و مساعدت لازم را به عمل بیاورند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*